Witamy w DIVA FACTORY! Tylko teraz darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 300zł
/
/
/
/
/
Narzędzia, którymi się posługujesz podczas zabiegu mają ogromne znaczenie na efekt końcowy

Narzędzia, którymi się posługujesz podczas zabiegu mają ogromne znaczenie na efekt końcowy

Często bywa, że skóra znieczulona w miejscu pigmentacji zmienia swoją strukturę, twardość, tym samym zmienia się jej opór względem igły. Pigmentacja w tym miejscu jest trudniejsza niż w miejscu zabiegu słabiej reagującym na znieczulenie. Właściwości skóry mogą być różne w miejscu pigmentacji także z innych powodów.

Efektem nierównomiernej pigmentacji jest konieczność wykonania korekty zabiegu co z tym idzie (czas i pieniądze).

Innowacyjnym rozwiązaniem jest funkcja Power Control® zapewniająca urządzeniu stabilną ilość uderzeń igły na sekundę, bez względu na zmieniający się opór skóry. W przypadku zmiany opór skóry, Power Control® zmieni parametry urządzenia by utrzymać ustawioną częstotliwość nakłuć.

Na co warto jeszcze zwrócić uwagę podczas wyboru maszyny ..

Może Funkcja sterująca płynnym startem silnika? Dzięki tej opcji praca wydaje się przyjemniejsza, i wydłuża się żywotność silnika. Prąd podawany w odstępach kilku milisekund na silnik zabezpiecza przed gwałtownymi zmianami natężenia i przepięciami…

Dobrze a co jeżeli gwałtownie zabraknie mam prądu? … Czy musimy przerywać nasz zabieg?

Całe szczęście… Nie musimy

Na wypadek awarii zasilania Perfect Liner posiada zasilanie awaryjne. Akumulator pozwoli urządzeniu pracować przez około 30-60 minut umożliwiając dalszą pracę, jest zawsze naładowany i gotowy na awarię sieci. Akumulator posiada funkcje automatycznego ładowania się po przywróceniu zasilania będąc zawsze gotowym na kolejną przerwę w zasilaniu. Bezobsługowe zasilanie awaryjne zostało pomyślane w taki sposób, by użytkownik już nigdy nie musiał martwić się jak dokończyć zabieg w przypadku braku prądu.

Przeczytaj również