Witamy w DIVA FACTORY! Tylko teraz darmowa wysyłka przy zamówieniach powyżej 300zł

O Divie

DOŚWIADCZENIE CZYNI MISTRZA

Z wami już ponad 16 lat!

Jesteśmy Polskim producentem maszyn, wysokiej jakości barwników oraz akcesoriów w dziedzinie permanentnego makijażu, specjalizujemy się w unowocześnianiu technologii narzędzi PMU pozwalającej na większą wydajność pracy lingeristek oraz zwiększeniem precyzji wykonywanych zabiegów w gabinetach permanentnego makijażu.


ZAPLECZE

Dysponujemy nowoczesnym zapleczem serwisowym oraz własnymi budynkami usługowo-biurowym oraz magazynem.

Na bieżąco monitorujemy światowe trendy uzupełniając je o autorskie propozycje.

Wszystkie produkty firmowe przed wprowadzeniem na rynek są testowane i oceniane przez zespół profesjonalistów oraz usługobiorców, dzięki czemu gwarantujemy pełną satysfakcję Klientów.

NASZE PriORYTETY

Naszym priorytetem jest satysfakcja Klientów oraz innowacyjność w branży. Dbamy o ciągły rozwój i zaplecze technologiczne naszych laboratoriów i pracowni.

NASZ SUKCES ZAWDZIĘCZAMY

Maszyna wyposażona w nowoczesne funkcję ,,Power Control,, oraz Soft Star, pozwalająca na pracę na dwóch typach pistoletów: akupunkturowym bądź kartridżowym, w tym samym czasie za który otrzymaliśmy medal podczas targów MTP Poznań 2018.

Pistolet która łączy pracę pistoletu akupunkturowego oraz kartridżowego w jednym urządzeniu.

Najkrótsza na rynku, lekka i ergonomiczna raczka skracająca czas wykonywanego zabiegu poprzez innowacyjne rozwiązanie mechanizmu napędu, który znacznie uzdatnia wprowadzanie barwnika w skórę pozwalająca na pracę bez okręcania kabla oraz spełniająca 100% wymogów higienicznych posiadając powłokę galwaniczną

Jesteśmy producentem najwyższej jakości barwników (pigmentów ) do zabiegów PMU tworzonych w naszym laboratorium. Posiadamy w ofercie ponad 60 różnych kolorów zadowalające nawet najbardziej wymagających klientów   

0 +
Lubiących Nasz profil FB! Dołącz i Ty!
transparent-min.png
Odtwórz wideo

OBEJRZYJ TERAZ

transparent-min.png
Odtwórz wideo

OBEJRZYJ TERAZ